Szczegóły

0
210,74 zł
Tylko1 dostępny
SKU: HS74##001

Stal nierdzewna, HS 50155 014 55, długość 60 cm, szerokość 2.2 cm, posiada karabińczyk, możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw
Podobne modele obroży
Materiał
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Osłona na kolczatkę
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)

Tekst na grawerowanie (2 linia)

Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 15,70 zł
Dostawa EMS za 95,40 zł


Kolczatka metalowa dla psa

Kolczatka metalowa dla psa «Powściągliwość», model HS 50155 014 55 pomaga w szkoleniu psów o niskim stopniu socjalizacji. Kolczatka ze stali nierdzewnej posiada wewnątrz zaokrąglone kolce, jeśli pies szarpnie smycz, kolczatka powoduje dyskomfort. Szarpnięcia kolczatką powinny być krótkie i szybkie. Kolczatka sprenger ma 60 cm długości, składa się z 14 ogniw. Istnieje możliwość przedłużenia kolczatki metalowej dla psa za pomocą zapasowych ogniw. Poszczególne ogniwo zwiększa długość kolczatki obroży o 3.3 cm, montuje się w łatwy sposób. Kolczatka posiada karabińczyk, który pozwala szybko rozpiąć i założyć kolczatkę na szyję psa. Kolczatka metalowa dla psa przeznaczona do tresury, spacerów i pracy służbowej średnich i dużych psów. Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży dla psa znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: stal nierdzewna

Szerokość ogniwa: 2.2 cm

Rozmiar: 60 cm, kolczatka metalowa składa się z 14 ogniw, ale jeśli obwód szyi psa jest więcej niż 60 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka do tej obroży i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 3.3 cm

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa
  • posiada karabińczyk
  • możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw o 3.3 cm
  • z reguły nie farbuje psiej sierści
  • Herm Sprenger, Niemcy


Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

Stal nierdzewna w porównaniu do zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie  oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej. Wszystkie obroże Herm Sprenger ze stali nierdzewnej markowane etykietą metalową z czerwonym znakiem jakości HS.

Możecie zamówić dodatkowo osłonę na obrożę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj